Гербіциди

Хортус, КЕ Хортус, КЕ
Селективний ґрунтовий гербіцид для контролю однорічних злакових та деяких дводольних бур’янів у посівах соняшнику, сої та кукурудзи.
Формула, ВГ Формула, ВГ
Післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних дводольних бур’янів у посівах зернових колосових культур, сої, кукурудзи та льону.
Флагман Екстра, РК Флагман Екстра, РК
Двокомпонентний гербіцид контактно-системної дії для знищення однорічних та деяких багаторічних дводольних видів бур’янів в посівах сої.
Флагман, РК Флагман, РК
Селективний гербіцид для знищення однорічних дводольних бур’янів, в т.ч. стійких до 2,4-Д та МЦПА, в посівах сільськогосподарських культур.
ТУР, КЕ ТУР, КЕ
Післясходовий системний гербіцид вибіркової дії проти однорічних та багаторічних бур’янів у посівах зернових колосових культур.
Тізер, КЕ Тізер, КЕ
Високоефективний ґрунтовий гербіцид з високою селективністю для захисту широкого спектру сільськогосподарських культур від однорічних злакових  та дводольних видів бур’янів.
Тівітус, ВГ Тівітус, ВГ
Післясходовий гербіцид системної дії для знищення злакових та деяких дводольних бур’янів у посівах кукурудзи, картоплі, томатів.
Селефіт Екстра, ТР Селефіт Екстра, ТР
Інноваційний ґрунтовий гербіцид широкого спектру дії для контролю однорічних дводольних та деяких злакових видів бур’янів у посівах сої.
Селефіт, КС Селефіт, КС
Cелективний гербіцид широкого спектру дії проти однорічних дводольних та деяких злакових видів бур’янів.
Селеніт МАКС, КЕ Селеніт МАКС, КЕ
Післясходовий гербіцид системної дії для повноцінного знищення однорічних та багаторічних злакових бур’янів у посівах сільськогосподарських культур.
Пікадор, РК Пікадор, РК
Високоефективний гербіцид проти злакових і однорічних дводольних бур’янів, в т.ч. карантинних у посівах бобових культур.
Панда, КЕ Панда, КЕ
Високоефективний ґрунтовий гербіцид для захисту багатьох сільськогосподарських культур від широкого спектру однорічних дводольних та злакових бур’янів.
Нарапс, РК Нарапс, РК
Високоефективний післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних (коренепаросткових) дводольних бур’янів у посівах ріпаку та гірчиці.
Міладар Комбі, ВГ Міладар Комбі, ВГ
Післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних, багаторічних злакових та деяких дводольних бур’янів у посівах кукурудзи.
Міладар Дуо, КС Міладар Дуо, КС
Післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних, багаторічних злакових та дводольних бур’янів у посівах кукурудзи.
Міладар, КС Міладар, КС
Післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних, багаторічних злакових та деяких дводольних бур’янів у посівах кукурудзи.
Мастак, РК Мастак, РК
Післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних дводольних та багаторічних коренепаросткових бур’янів, в т.ч. стійких до 2,4-Д у посівах сільськогосподарських культур.
Макстар, КЕ Макстар, КЕ
Післясходовий системний гербіцид вибіркової дії проти однорічних та деяких багаторічних дводольних бур’янів, (в т.ч. стійких до 2,4-Д та 2М-4Х) у посівах  сільськогосподарських культур.
Корд, ЗП Корд, ЗП
Післясходовий гербіцид системної дії для знищення широкого спектру однорічних дводольних видів бур’янів.
Командир, КЕ Командир, КЕ
Системний гербіцид проти однорічних злакових та дводольних бур’янів у посівах сільськогосподарських культур.
Квін Стар Макс, КЕ Квін Стар Макс, КЕ
Cелективний післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних злакових бур’янів у посівах багатьох сільськогосподарських культур.
Екзіт, ВГ Екзіт, ВГ
Системний післясходовий гербіцид для надійного контролю однорічних та багаторічних дводольних бур'янів, в т.ч. стійких до 2,4-Д у посівах зернових колосових культур.
Диво Н, РК Диво Н, РК
Післясходовий гербіцид широкого спектру дії для контролю однорічних та багаторічних дводольних бур’янів у посівах зернових колосових культур та кукурудзи.
Диво, ВГ Диво, ВГ
Післясходовий гербіцид широкого спектру дії для захисту зернових колосових культур від однорічних та багаторічних дводольних бур’янів.
Датоніт Голд, КЕ Датоніт Голд, КЕ
Ґрунтовий гербіцид широкого спектру дії для захисту посівів сільськогосподарських культур від однорічних злакових та деяких дводольних бур’янів.
Голіаф, РК Голіаф, РК
Системний післяходовий гербіцид для знищення однорічних та багаторічних дводольних бур'янів, в т.ч. корененепаросткових у посівах зернових колосових культур та кукурудзи.
Голд Стар Екстра, ТТ Голд Стар Екстра, ТТ
Посилений двокомпонентний післясходовий гербіцид системної дії для контролю дводольних бур’янів, у тому числі видів стійких до 2,4-Д у посівах зернових колосових культур.
Голд Стар, ВГ Голд Стар, ВГ
Високоефективний післясходовий гербіцид системної дії для контролю дводольних бур’янів, у тому числі видів стійких до 2,4-Д у посівах зернових колосових культур.
Гліфовіт Екстра, РК Гліфовіт Екстра, РК
Високоефективний післясходовий гербіцид суцільної дії для повноцінного знищення багаторічних, однорічних бур’янів, в т.ч. карантинних видів.
Гліфовіт, РК Гліфовіт, РК
Cистемний післясходовий гербіцид суцільної дії для знищення багаторічних (осот, берізка, пирій тощо) та однорічних бур’янів, в т.ч. карантинних видів.
Віталон Експет, КЕ Віталон Експет, КЕ
Трьохкомпонентний післясходовий системний гербіцид для контролю однорічних дводольних та деяких злакових видів бур’янів у посівах буряків цукрових.
Віталайт, РК Віталайт, РК
Інноваційний післясходовий гербіцид для повного знищення злакових та дводольних видів бур’янів у посівах соняшнику, який є стійким до групи імідазолінів.
Вейрон, КС Вейрон, КС
Новітній гербіцид системної дії для контролю однорічних та деяких багаторічних дводольних бур’янів, в т. ч. стійких до сульфонілсечовин у посівах зернових колосових культур.
Варяг Тріо, СЕ Варяг Тріо, СЕ
Новітній гербіцид проти комплексу бур'янів у посівах кукурудзи.
Варяг, КЕ Варяг, КЕ
Ґрунтовий та післясходовий гербіцид системної дії для контролю однорічних злакових та однорічних дводольних бур’янів у посівах кукурудзи і соняшнику.
Амісоль, РК Амісоль, РК
Післясходовий гербіцид системної дії для знищення дводольних видів бур’янів у посівах зернових колосових культур та кукурудзи.
Агростар, РК Агростар, РК
Селективний гербіцид для знищення однорічних та багаторічних дводольних бур’янів у посівах зернових та інших сільськогосподарських культур, луків та па­совищ.
Агент, СЕ Агент, СЕ
Післясходовий системний гербіцид для знищення однорічних дводольних бур’янів, в т. ч. стійких до 2,4-Д і МЦПА та деяких багаторічних дводольних видів у посівах зернових колосових культур та кукурудзи.

Фунгіциди

Ультрасил Дуо, ТН Ультрасил Дуо, ТН
Високоефективний фунгіцидний протруйник насіння зернових культур від широкого спектру збудників грибкових хвороб.
Ультрасил, ТН Ультрасил, ТН
Високоефективний фунгіцидний протруйник насіння зернових культур від широкого спектру збудників грибкових хвороб.
Супервін, КС Супервін, КС
Універсальний контактно-системний фунгіцидний протруйник для захисту насіння зернових та зернобобових культур від широкого спектру збудників хвороб.
Рестлер Тріо, КС Рестлер Тріо, КС
Новітній високоефективний фунгіцидний протруйник від широкого спектру патогенів грибкових хвороб зернових колосових культур.
Рекорд, ТН Рекорд, ТН
Універсальний фунгіцидний протруйник насіння зернових колосових культур та кукурудзи від широкого спектру збудників грибкових хвороб.
Цілитель, ЗП Цілитель, ЗП
Комбінований фунгіцид контактно-системної дії для захисту багатьох сільскогосподарських культур від комплексу хвороб.
Унікаль, КС Унікаль, КС
Високоефективний фунгіцид системної дії для обробки посівів ріпаку і зернових колосових культур від широкого спектру збудників грибкових хвороб.
Топ Ефект, КС Топ Ефект, КС
Фунгіцид контактно-системної дії для надійного та довготривалого контролю хвороб зернових колосових культур.
Ті Рекс, КЕ Ті Рекс, КЕ
Комбінований системний фунгіцид захисної та лікувальної дії для контролю хвороб зернових культур.
Капітал, КС Капітал, КС
Інноваційний трьохкомпонентний фунгіцид на основі стробілурину з фізіологічним ефектом для захисту посівів соняшнику та сої від широкого спектру хвороб.
Захист, ЗП Захист, ЗП
Комбінований фунгіцид профілактичної та лікувальної дії для захисту соняшнику, овочевих культур та винограду від комплексу хвороб.
Захисник, КС Захисник, КС
Фунгіцид системної дії проти широкого спектру хвороб рослин.
Дезарал Екстра, РР Дезарал Екстра, РР
Високоефективний фунгіцид профілактичної та лікувальної дії для захисту посівів зернових колосових культур від широкого спектру хвороб.
Дезарал, КС Дезарал, КС
Системний фунгіцид та протруйник для захисту посівів сільськогосподарських культур від грибкових хвороб.
Гарт, ЗП Гарт, ЗП
Контактний фунгіцид профілактичної та лікувальної дії від широкого спектру збудників грибкових хвороб.
Аякс, КС Аякс, КС
Системний фунгіцид профілактичної та лікувальної дії проти широкого спектру хвороб зернових колосових, буряку цукрового та сої.
Акула, КЕ Акула, КЕ
Високоефективний фунгіцид профілактичної, лікувальної та викорінюючої дії проти найширшого спектру хвороб зернових колосових культур.

Інсектициди

Матадор, ТН Матадор, ТН
Системний інсектицид контактно-кишкової дії для протруювання зернових колосових та бульб картоплі перед їх висівом (висадкою) в ґрунт, що знищує ґрунтових шкідників та запобігає їх розповсюдженню впродовж всієї вегетації культури.
Смерть жукам, ВГ Смерть жукам, ВГ
Високоефективний інсектицид та протруйник контактно-кишкової дії для захисту багатьох сільськогосподарських культур від широкого спектру шкідників.
Димевіт, КЕ Димевіт, КЕ
Високоефективний інсекто-акарицид для знищення широкого спектру шкідливих видів комах та кліщів.
Антихрущ ЛЮКС, ТР Антихрущ ЛЮКС, ТР
Новітній інсектицид та протруйник контактно-кишкової дії, який забезпечує рішення цілого комплексу проблем захисту від шкідників сільськогосподарських культур та плодово-ягідних насаджень.
Антихрущ, КС Антихрущ, КС
Надзвичайно потужний інсектицид контактно-кишкової дії, який забезпечує рішення цілого комплексу проблем захисту від шкідників сільськогосподарських культур та плодово-ягідних насаджень.
Антиколорад МАКС, КС Антиколорад МАКС, КС
Високоефективний контактно-системний інсектицид подвійної дії проти широкого спектру шкідників з акарицидними та репелентними властивостями.
Антиколорад, КС Антиколорад, КС
Комбінований високоефективний контактно-системний інсектицид широкого спектру дії з акарицидними та репелентними властивостями для захисту сільськогосподарських культур від комплексу шкідників.
Антикліщ МАКС, КЕ Антикліщ МАКС, КЕ
Надзвичайно потужний інсекто-акарицид контактно-системної та фумігаційної дії для захисту сільськогосподарських культур від широкого спектру шкідників.

Протруйники

Ультрасил Дуо, ТН Ультрасил Дуо, ТН
Високоефективний фунгіцидний протруйник насіння зернових культур від широкого спектру збудників грибкових хвороб.
Ультрасил, ТН Ультрасил, ТН
Високоефективний фунгіцидний протруйник насіння зернових культур від широкого спектру збудників грибкових хвороб.
Супервін, КС Супервін, КС
Універсальний контактно-системний фунгіцидний протруйник для захисту насіння зернових та зернобобових культур від широкого спектру збудників хвороб.
Рестлер Тріо, КС Рестлер Тріо, КС
Новітній високоефективний фунгіцидний протруйник від широкого спектру патогенів грибкових хвороб зернових колосових культур.
Рекорд Квадро, ТН Рекорд Квадро, ТН
Чотирьохкомпонентний протруйник контактно-системної дії для захисту зернових колосових культур від широкого спектру хвороб та шкідників.
Рекорд, ТН Рекорд, ТН
Універсальний фунгіцидний протруйник насіння зернових колосових культур та кукурудзи від широкого спектру збудників грибкових хвороб.
Матадор, ТН Матадор, ТН
Системний інсектицид контактно-кишкової дії для протруювання зернових колосових та бульб картоплі перед їх висівом (висадкою) в ґрунт, що знищує ґрунтових шкідників та запобігає їх розповсюдженню впродовж всієї вегетації культури.

Регулятори росту

Гулівер Етефон, РК  (Сеньйор помідор) Гулівер Етефон, РК (Сеньйор помідор)
Препарат контактно-системної дії для регуляції ростових процесів вегетуючих рослин та прискорення дозрівання плодів.
Гулівер Стимул, РК Гулівер Стимул, РК
Комплекс стимуляторів росту рослин. Використовується для позакореневого підживлення та при обробці посівного матеріалу усіх культур.
Гулівер Хлормекват-хлорид, РК (Берегиня) Гулівер Хлормекват-хлорид, РК (Берегиня)
Захищає сільськогосподарські культури від вилягання при інтенсивних технологіях вирощування.

Прилипачі

Тандем, РК Тандем, РК
Прилипач для підвищення ефективності дії засобів захисту рослин.

Комплексні добрива з мікроелементами

Авангард Р Бор Авангард Р Бор
Концентроване рідке легкодоступне культурам борне добриво на основі органічних поліборатів. Застосовується для позакореневого підживлення культур, особливо борофільних культур, які пред’являють високі вимоги до живлення сполуками бору та у разі прояву симптомів його дефіциту.
Авангард Р Бобовi Авангард Р Бобовi
Комплексне концентроване легкодоступне бобовим культурам добриво, яке містить збалансоване співвідношення макро-, мезо- та мікроелементів. Застосовується для позакореневого підживлення сої, гороху, квасолі, люцерни, конюшини, люпину, нуту, сочевиці та для передпосівної обробки їх посівного матеріалу.
Авангард Р Азот+мiкро Авангард Р Азот+мiкро
Концентроване рідке легкозасвоюване культурами азотне добриво, яке збагачене магнієм, сіркою та мікроелементами. Застосовується для позакореневого і кореневого підживлення культур легкозасвоюваними сполуками азоту та мікроелементами.

Стимулятори росту і антістрессанти

Гулівер Етефон, РК  (Сеньйор помідор) Гулівер Етефон, РК (Сеньйор помідор)
Препарат контактно-системної дії для регуляції ростових процесів вегетуючих рослин та прискорення дозрівання плодів.
Гулівер Стимул, РК Гулівер Стимул, РК
Комплекс стимуляторів росту рослин. Використовується для позакореневого підживлення та при обробці посівного матеріалу усіх культур.
Гулівер Хлормекват-хлорид, РК (Берегиня) Гулівер Хлормекват-хлорид, РК (Берегиня)
Захищає сільськогосподарські культури від вилягання при інтенсивних технологіях вирощування.

Десиканти

Десикант МАКС, РК Десикант МАКС, РК
Десикант контактної дії для підсушування посівів сільськогосподарських культур перед збиранням.
Десикант, РК Десикант, РК
Препарат контактної дії для десикації посівів сільськогосподарських культур.

Склеювачі

Рапс-клей, КЕ Рапс-клей, КЕ
Препарат, що запобігає передчасному розтріскуванню стручків, збільшує урожай ріпаку та покращує його якість.