Про компанію

Торговий дім «Деметра-Агро» - новий напрямок підприємства «Деметра», яке є лідером в Україні за показниками врожайності соняшнику компанії «Saaten Union» у 2013-14 роках.

ТД «Деметра-Агро» займається продажем посівного матеріалу компаній «Saaten-union», «Raiffeisen», «Euralis Semences», «Monsanto», «Syngenta», «Піонер», «Saatbau», «KWS», «Selgen», «Маіс», «NPZ Lembke», «Caussade»,  засобів захисту рослин та добрив «Bayer», «Basf», «TerraTarsa», «TerraVita», «Avgust», «Ukravit», «DuPont», «FMC» та ін.

//demetra-agro.com/wp-content/uploads/abt-image.png
Наша історія
2000

Рік заснування агрофірми «Деметра», підприємство займається продажем шин для сільськогосподарської техніки в Україні.

2002

Підприємство входить до п'ятірки лідерів за обсягом продажів шин в Україні.

2003

Підприємство «Деметра» бере напрямок на сільськогосподарське виробництво і починає співпрацю з відомими насіннєвими компаніями «Euralis Semences» і «Saaten-union», а також займається вирощуванням овочів, що реалізуються корпорації АТБ і тендерним організаціям, які співпрацюють зі шкільними та дошкільними навчальними закладами.

2004

Починається активний розвиток і збільшення виробничих потужностей.

2008

Початок щорічних святкувань «Дня поля» з лідером продажів насіння «Euralis Semences».

2013

ПСП «Деметра» займає 1-е місце в Україні за врожайністю соняшнику сорту Санфлора посівного матеріалу компанії «Saaten Union» - 51 ц/га.

2014

Підприємство «Деметра» проводить свято «Всеукраїнський День поля» з компанією «Euralis Semences». За результатами врожайності кукурудзи та соняшнику на демонстраційних полях 2014 «Euralis Semences» визнає підприємство «Деметра» кращим в Дніпропетровській області та в Україні.

2015

Поступова диверсифікація виробництва - розширення діяльності підприємства «Деметра». Відкриття нової компанії Торговий дім «Деметра-Агро». Продаж насіння таких відомих компаній як «Saaten Union», «Euralis Semences», «Monsanto», «Syngenta», «Піонер»; засобів захисту рослин «Bayer», «Basf», «Syngenta», «Dupont», «Avgust», добрива «TerraTarsa», «Гуміфілд» Humintech та інших.

2015

ПСП «Деметра» і ТД «Деметра-Агро» проводить «Дні поля» спільно з компаніями «Euralis Semences» 4 серпня і «Saaten-union» 5 серпня.

Місія та цінності ТД Деметра-Агро

Поєднуючи багатство української землі, професіоналізм нашої команди і високоякісну продукцію наших партнерів, ТД «Деметра-Агро» прагне бути найкращим на ринку України в області рослинництва.

Метою нашої компанії є задоволення потреб клієнтів, збагачення суспільства і прибутковий ріст. Ми прагнемо привнести відмінну рису в світ сільського господарства.

    • Постійний розвиток і вдосконалення технологій виробництва, слідування за сучасними тенденціями в світі сільськогосподарської техніки;

 

    • Гнучкість і конкурентоспроможність компанії на ринку сільськогосподарських виробників, що дозволить в умовах гострої конкуренції швидко адаптуватися до мінливих умов зовнішнього і внутрішнього середовища;

 

    • Зміцнення довіри існуючих і нових клієнтів і партнерів.

 

//demetra-agro.com/wp-content/uploads/podsolnuh.png
Публікації в пресі:

Отримати прайс лист

Заповніть форму, розміщену нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами якомога швидше.