Горох є цінною агрокультурою, яку здавна вирощують в Україні. Ця рослина підходить для нашої кліматичної зони та при дотриманні технології вирощування дає хороші врожаї. Однак дуже важливу роль для врожайності має якість насіння гороху та його агрономічні характеристики.

Якщо ж ви хочете добитися максимальної врожайності, то необхідно вибрати посівний матеріал, який найбільш підходить до ваших ґрунтів та кліматичних особливостей.

У ТД «Деметра-Агро» ви можете купити насіння високої якості за дуже вигідною ціною.

Ми пропонуємо високоврожайні сорти, що мають таки важливі характеристики як,  висока схожість, стійкість до інфекцій, посухостійкість, стійкість до полягання.

Наші сорта гороху

Саламанка Саламанка

12 000 грн/т. Новий, високоврожайний, ранньостиглий сорт зернового гороху, який характеризується високим вмістом протеїна, високою стійкістю до полягання і відмінною посухостійкістю. Ідеально підходить до збирання комбайном, також дуже стійкий до осипання.

Мадонна Мадонна

12 000 грн/т. Сорт відноситься до ранніх, вегетаційний період   68-80 днів. Сорт інтенсивного типу, придатний до механізованого збирання. Високоврожайний,  середня урожайність в Україні  37-50 ц/га при потенціалі до 55 ц/га. Посухостійкий. Стійкий до осипання. Сприйнятливий до аскохитозу і кореневої гнилизни.

Оригінатори, насіннєвий матеріал яких ми продаємо

ТД «Деметра-Агро» працює з найвідомішими оригінаторами, які створюють кращі сорти, найбільш придатні для вирощування в Європі і Україні.

Lembke. Німецька компанія, що займається виведенням сортів сільгоспкультур, насамперед бобових. На ринку України вже понад 20 років.
RWA. Відома компанія з Австрії. Давно займається селекцією багатьох агрокультур, таких як пшениця, ячмінь, горох та курудза.

Яке насіння гороху ви можете купити в нас

Мадонна (Lembke). Горох посівний Мадонна – ранній сорт стійкий до осипання. Насіння гороху Мадонна відрізняється посухостійкістю та високою врожайністю.

Саламанка (Lembke). Ранньостиглий сорт з високим вмістом протеїну та посухостійкістю.

Лессна. (RWA). Сорт інтенсивного типу, стійкий до вилягання та до багатьох хвороб.

Переваги покупки посівного матеріалу
в ТД «Деметра-Агро»

  • Ми пропонуємо високоврожайні сорти, добре адаптовані до кліматичних умов України.
  • Наш насіннєвий матеріал має важливі характеристики, що забезпечують високу врожайність, таки як стійкість до хвороб та посухи, підвищений вміст білка, стійкість до розтріскування й осипання.
  • В нас ви можете придбати посівний матеріал за дуже привабливими цінами.
    Наші фахівці допоможуть вам вибрати сорт, який буде найбільш підходити до ваших ґрунтів.
  • Ви зможете не тільки купити горох посівний, але також придбати в нас всю необхідну агрохімію для ефективного вирощування вашої агрокультури.
  • Ми надамо вам технологічну карту, у якій будуть вказані всі необхідні кроки в потрібній послідовності, які допоможуть створити оптимальні умови для росту агрокультури.
  • Наші технологи розкажуть вам про особливості передпосівної обробки, внесення добрив та інші важливі нюанси щодо вирощування вашої рослини.

Вам треба купити насіння гороху в Україні? Звертайтесь до нас!

Заповнюйте форму зв’язку, яка відкривається, у разі натискання на кнопку «Оформити заявку». Або телефонуйте нам за номером +38 (098) 181-84-87