Які добрива ви можете придбати у нас?

Селетросан-30 Селетросан-30

7800 грн/т*. Універсальне азотне добриво європейської якості, яке застосовується для всіх с/г культур і на всіх типах ґрунтів як при сівбі, так і при підживленні; містить дві ефективні форми азоту: нітратну, яка працює відразу і аміачну, яка виділяється повільно, а також сірку в легкодоступній формі; має дуже добру розчинність, дуже швидко проникає в грунт при підживленні.

Сульфат амонію AS 21 Сульфат амонію AS 21

7300 грн/т. Універсальне азотне добриво європейської якості, яке застосовується для всіх с/г культур як при сівбі, так і при підживленні. Має дуже гарну розчинність, дуже швидко проникає в грунт при підживленні (кристалічна форма швидше розчиняється в грунті).Перед внесенням можна змішувати з усіма типами сипучих або гранульованих добрив.

Аміачна селітра Pulan Аміачна селітра Pulan

7400 грн/т*. Азотне гранульоване мінеральне добриво. Містить дві ефективні форми азоту: нітратну, яка працює відразу і
аміачну, яка засвоюється повільно. Має дуже добру розчинність, швидко проникає в ґрунт при підживленні. Додатково збагачене магнієм, покращує фотосинтез та засвоєння інших елементів.

NPK Макош 5-10-15 NPK Макош 5-10-15

11 700 грн. Універсальне комплексне гранульоване добриво , призначене для всіх типів ґрунтів та під усі сільськогосподарські культури. NPK Makosh 5-10-15 має оптимальне співвідношення фосфору до калію (1 до 1,5) для рослин. Призначене як для основного, так і для припосівного внесення.

Фосфат Фосфат

8 100 грн. Добриво призначене для застосування під всі с/г культури, на всіх ґрунтах, незалежно від їх структури та хімічного складу. Містить фосфор у добре розчинній та доступній для кореневої системи рослин
формі. Кальцій та сірка містяться в добриві в значній кількості у легкозасвоюваній формі, протягом всього сезону вегетації поступово виділяються у ґрунтовий розчин.

Макош 18+ B, Zn Макош 18+ B, Zn

12 700 грн. Спеціальне фосфорно-калійне добриво, збагачене сіркою та мікроелементами. Фосфор міститься в трьох формах, додатково захищений кальцієм від зв’язування на кислих грунтах. Така формуляція забезпечує  його поступове вивільнення та живлення рослин фосфором протягом всієї вегетації. Рекомендоване як в основне, так і припосівне внесення.

NPK з цинком NPK Макош з цинком

11 500 грн. Забезпечує рослину необхідними елементами від початку сходів, збільшує стійкість рослини до несприятливих погодніх умов та нестачі води, забезпечує рівномірне та швидке достигання врожаю.

NPK з бором NPK Макош з бором

10 500 грн. Добриво універсальне, його можна використовувати під основний, передпосівний обробіток та при посіві. Рекомендуємо застосовувати двохфазне внесення.

Суперфосфат з мікроелементами B, Zn Суперфосфат Макош з мікроелементами B, Zn

10 500 грн.

 • Добриво сприяє кращому розвитку кореневої системи с/г культур, позитивно впливає на цвітіння та достигання плодів, підвищує посухостійкість;
 • Наявні в добриві мікроелементи В та Zn забезпечують потребу рослини в них на початку вегетації;
 • Формула розроблена європейськими спеціалістами, враховуючи особливості українських ґрунтів.

Макош універсал з бором Макош універсал з бором

12 900 грн. Добриво є універсальним, його можна використовувати в передпосівний обробіток ґрунту та при посіві. Рекомендуємо застосовувати двохфазне внесення:

 • 70% від запланованої норми під основний обробіток;
 • 30% від запланованої норми в припосівне удобрення;
 • або вносити 100% добрива при посіві.

Добриво не містить компонентів, що обмежують схожість насіння.

Поліфоска 8 Поліфоска 8

14 800 грн.

 • Добриво містить високу кількість максимально доступного фосфору та калію в рівному співвідношенні, а також збагачене азотом та сіркою, що робить його особливо цінним для всіх с/г культур;
 • Висока якість сировини та висока розчинність гранули забезпечує
  максимально активний ріст та розвиток рослин;
 • Завдяки такому співвідношенню поживних елементів добриво ідеально підходить для припосівного внесення.

Поліфоска 6 Поліфоска 6

14 500 грн.

 • Добриво підходить для всіх сільськогосподарських культур як для основного, так і для припосівного внесення, а також для підживлення озимих культур весною;
 • Ідеально підходить для культур, що потребують посиленого живлення калієм, особливо технічних та олійних. Також ефективне на ґрунтах, бідних на калій;
 • Всі елементи живлення, що містяться в кожній гранулі добрива (азот, фосфор, калій та сірка), знаходяться в максимально доступній формі для рослин.


В ТД “Деметра-Агро” ви можете придбати гранульвані комплексні  мінеральні добрива. Більшість з них універсальні, підходять для будь-якого виду підживлення та для різних агрокультур. Але ми допоможемо вам підібрати засоби, які найбільш підходять під ваші ґрунти та забезпечать максимальне зростання вашої культури. Комплексні гранульовані мінеральні добрива, які будуть вноситися в необхідних дозах в потрібний час, допоможуть вам отримати високі врожаї.

Комплексні гранульовані мінеральні добрива активно використовуються при вирощуванні сільськогосподарських культур. Їх застосування дозволяє забезпечити рослини необхідними елементами.

Використання добрив виду «гранульовані» та типу «комплексні» дає додаткові переваги, бо підвищує відсоток засвоєння речовин і дає пролонговану дію.

ТД «Деметра-Агро» пропонує якісні комплексні гранульовані мінеральні добрива від кращих виробників, використання яких дозволить вам отримати хороші врожаї.

У нас ви можете купити мінеральні добрива для широкого спектра агрокультур: пшениці, ячменю, ріпаку, соняшника та інших. Ми пропонуємо препарати, які можна використовувати як для передпосівної обробки насіння, так і для подальшого підживлення посівів.

Ми продаємо агрохімію оптом, починаючи з мішка (50 кг) до вагонних і машинних норм.

Компанії, продукцію яких ми пропонуємо

 •  Grupa Azoty S.A. Найбільший хімічний холдинг Польщі. Один з провідних виробників сільгоспхімії в Європі.
 • Luvena. Відомий польський виробник хімпрепаратів для рослин. Випускає лінійку комплексних добрив високого класу.
 • Heliopotasse. Міжнародна компанія, яка займається продажем агрохімії у всьому світі. Має офіси в різних країнах і пропонує якісні препарати для підгодівлі.
 • Fosfan. Польська компанія з багаторічним досвідом роботи у сфері агрохімії, продукція якої має попит.

Наші консультанти детально розкажуть вам про добрива, для чого вони найбільш підходять, який у них оптимальний спосіб внесення (основне підживлення, передпосівна обробка) та період внесення, проінформують про термін придатності, склад, пакування.

NPK Макош з цинком. Рекомендується в першу чергу для рослин чутливих до нестачі цинку (кукурудза, бобові, овочеві культури).

NPK Макош з бором. Найкращим чином підходить для культур, що потребують достатньої кількості бору в ґрунті.

Суперфосфат з мікроелементами B, Zn. Фосфорне добриво, збагачене і бором, і цинком, які потрібні рослинам на початку вегетації. Підходить для широкого спектра культур.

Поліфоска 6. В першу чергу використовуються для рослин, що вимагають підживлення калієм (олійних культур, озимих сортів злаків).

Поліфоска 8. Містить велику кількість фосфору та калію, а також збагачена азотом та сіркою, що робить це добриво цінним для різних агрокультур.

Lubofos під зернові. Призначений для забезпечення максимального зростання та розвитку зернових.

Lubofos під ріпак. Найбільш ефективне для ріпаку, але може вживатися і для зернових.

Переваги покупки комплексних добрив у ТД «Деметра-Агро»

 • У вас є можливість купити агрохімію, вироблену провідними агробрендами Європи.
 • Ми пропонуємо низькі ціни на дуже якісну продукцію.
  Ви можете підібрати максимально ефективні засоби, які допоможуть нівелювати недоліки ґрунтів та створять сприятливі умови для зростання вашої посівної культури.
 • Ви отримаєте експертну консультацію щодо правил внесення препаратів. Наші фахівці розкажуть про оптимальне дозування, терміни внесення та інші важливі нюанси.
 • Ми доставимо вам придбану сільгоспхімію безпосередньо до місця її використання.

Ми знаходимося в Дніпрі, але активно працюємо з усією Україною.

Хочете зробити замовлення?

Натисніть кнопку «Оформити заявку» або зателефонуйте нам по телефону +38 (098) 181-84-87.