Акція: Ранній продаж озимих зернових

Ранній продаж озимих зернових

З 1 по 30 червня  ТД “Деметра-Агро” проводить акцію “Ранній продаж озимих зернових”. Ціна на всі наші сорти озимої пшениці та ячміню всьго 7000 гривень за тону.

“Деметра-Агро” пропонує топові сорти озимої пшениці та ячменю від провідних компаній Європи: RWA, Saaten Union, Saatbau та Selgen.

Озима пшениця “Скаген” та “Мулан” від Saaten Union відрізняються високим коефіцієнтом кущення та високою продуктивністю, адаптивністю до умов вирощування. Детальніше про пшеницю на нашому YouTube каналі.

Ексклюзийвний у Дніпропетровькій області сорт пшениці “Емеріно” від RWA має добрі хлібопекарські якості, придатний до вирощування в регіонах з посушливим кліматом.

“Наомі”, “Лорелей” від Saaten Union – озимі ячмені із високим потенціалом урожайності та стікістю до основних хвороб. “Тітус” – фуражний сорт інтенсивного типу із високою здатністю до кущення. Озимий ячмінь “Луран” (Selgen) має потенціал врожайності 95 ц/Га при середній урожаності 60-70 ц/Га.

Від компанії Saatbau представлена озима пшениця “Фіделіус” та “Тацітус”. “Фіделіус” відноситься до фуражного напрямку. “Тацітус” в свою чергу має добрі хлібопекарські властивості.

Поспішайте взяти участь в нашій акції “Продаж озимих зернових. Ранній старт”!

 

Наші відео. Пшениця Мулан від Saaten Union