Використання добрив сьогодні є необхідною складовою вирощування агрокультур, їх своєчасне та технологічно грамотне внесення дозволяє отримати високі врожаї.

ТД «Деметра-Агро» продає ефективні й екологічно безпечні добрива, завдяки застосуванню яких у вас буде можливість отримати максимальну врожайність з вашої посівної площі.

В нас ви зможете купити повний комплект засобів, необхідних на різних етапах проведення сільгоспробіт, вибрати комплексні добрива, препарати, які використовуються для передпосівної обробки насіння, стимулятори росту та антістресанти, мікродобрива.

Ми допоможемо вам підібрати засоби підживлення, які будуть найбільш відповідати вашим потребам.

Наші фахівці запропонують вам кращі варіанти, що оптимально підходять під ваш насіннєвий матеріал.

Так в нашому асортименті є засоби для передпосівної обробки насіння пшениці та ячменю, добрива з мікроелементами для соняшника і кукурудзи, стимулятори росту для ріпаку і сої, мікродобрива для буряка і картоплі й т. ін.

Які види добрив у нас можна купити

Комплексні добрива з мікроелементами. Це набір мікро та макроелементів, які доповнюють один одного. Додавання їх у ґрунти дозволяє забезпечити повноцінне харчування рослин. Авангард Р Бор (Ukravit), Гумісол плюс (Гермес).

Мікродобрива. Комплекс мікроелементів, які перебувають в доступній для рослин хелатній формі. Максібор 21 (Ekoplon), Сульфат калію Solu SOP (Мікродобрива K + S)

Рідкі мікродобрива. Препарати рідкої консистенції, що містять важливі для живлення мікроелементи. Еколіст Моно Кальцієвій (Ekoplon), «Гумісол-плюс» (Гермес).

Засоби для передпосівної обробки насіння. До складу входять один або кілька пестицидів, плюс можуть бути додані мікро та макроелементи. Використовуються для обробки насіння перед посівом, щоб захистити їх від хвороб та шкідників і забезпечити високу схожість та нормальне зростання. Гумікор (Гермес), PreNoctіn A (Biona).

Стимулятори росту і антістрессанти. Допомагають прискорити зростання і розвиток сільськогосподарських культур, поліпшити адаптивні властивості культур. Гулівер Етефон (Ukravit), Оксігумат (Biona).

Комплексні гранульовані мінеральні добрива. Набір мінеральних солей, що містять потрібні для рослин елементи живлення, у вигляді гранул. Макош Магнезовій (Luvena), Нітрат кальцію (Heliopotasse).

Переваги придбання добрив у ТД «Деметра-Агро»

Купівля добрив у ТД «Деметра-Агро» дає вам низку важливих переваг:
• Ви зможете вибрати засоби підживлення, що найбільш потрібні для ваших посівів.
• Ми ознайомимо вас з технологією їх використання, розповімо про оптимальні терміни внесення, дозування, можливість поєднувати препарати між собою.
• Ми поставляємо тільки якісну сертифіковану продукцію від відомих виробників.
• Ви зможете придбати у нас все необхідне для ефективного вирощування агрокультур за дуже вигідною ціною.

Правильний вибір добрив та їх раціональне застосування зробить ваші посівні площі максимально продуктивними.

Ви завжди можете замовити добрива у нас на сайті або зателефонувавши за телефоном +38 (098) 181-84-87.