ТД «Деметра-Агро» пропонує елітний насіннєвий матеріал першої репродукції агрокультур, що мають найбільший попит. Ми займаємося виробництвом та продажем (опт, роздріб) насіння пшениці, ячменю, соняшнику, кукурудзи, гороху.

Весь посівний матеріал, який ми продаємо, пристосований для вирощування в кліматичних умовах України. У нашому асортименті посівмат, який стійкий до хвороб та шкідників, витримує посуху та підвищену вологість, добре адаптується до несприятливих умов та дає хороші врожаї.

Яке насіння ви можете придбати у нас

Ми працюємо з найвідомішими агробрендами Європи, такими як SaatenUnion, RWA, Saatbau. Ці компанії вже багато років займаються виведенням агросортів, вирощування яких найбільш ефективно в кліматичних умовах європейського континенту.

У нас ви можете купити насіння оптом: ярові та озимі сорти ячменю і пшениці, ранні та пізні сорти, придбати насіння кукурудзи, гороху, соняшнику, які мають всі необхідні характеристики, щоб дати вам максимально високі врожаї.

Купівля насіння в ТД «Деметра-Агро» – кращий вибір

Наша компанія давно та успішно займається виробництвом та продажем елітного насіннєвого матеріалу.

ТД «Деметра-Агро» уважно стежить за світовим агроринком та постійно поповнює асортимент сортами, які мають найбільш виграшні характеристики для нашого регіону.

Ми вважаємо своїм завданням не просто продати товар, наша мета – допомогти клієнтам, вибрати той сорт, який найбільш підходить для вирощування на їх посівних площах.

Купуючи насіння в ТД «Деметра-Агро» ви отримуєте можливість:

  • Купити елітний посівний матеріал найвищої якості.
  • Вибрати високоадаптивні сорти, які найбільш стійкі до несприятливих умов.
  • Придбати найбільш виграшний для вас сорт, який дасть максимальні врожаї.
  • Отримати експертну консультацію щодо того, які саме добрива та пестициди оптимально застосовувати для обраного вами сорту.
  • Отримати докладний опис технології вирощування рослини, що включає терміни посіву, внесення добрив і т. ін.
  • Купити насіння оптом за дуже вигідною ціною.

Ви завжди можете замовити насіння пшениці, ячменю, соняшнику або кукурудзи у нас на сайті або зателефонувавши за телефоном +38 (098) 181-84-87.