Насіння озимої пшениці традиційно мають підвищений попит на агроринку України. В ТД «Деметра-Агро» ви можете купити елітний посівний матеріал, який максимально підходить для наших кліматичних умов та має високу врожайність, за лояльною ціною.

Ми пропонуємо продукцію від провідних агробрендів, які давно і дуже успішно займаються виробництвом насіння та якнайкраще зарекомендували себе на агроринку Європи.

Бренди, з якими ми працюємо

Saaten Union. Німецька компанія, яка має більш ніж 100 річний досвід роботи. Відома своїми селекційними програмами, що створюють сорти, які призначенні для вирощування на території Європи.

RWA. Австрійська компанія з багатовіковим європейським досвідом, яка спеціалізується на селекції та виробництві сортів.

Saatbau. Компанія виникла в Австрії в 1950 році. Об’єднує  більше ніж 3000 фермерів, які займаються створенням якісного посівного матеріалу.

Сорти озимої пшениці, які ви можете купити у нас

Скаген (Saaten Union). Середньопізній сорт з дуже високим потенціалом продуктивності.

Мулан (Saaten Union). Має стабільно високу продуктивність та добре адаптується до умов вирощування.

Емеріно (RWA). Ранній сорт з високою якістю зерна. Придатний для вирощування в регіонах з посушливим кліматом.

Тацітус (Saatbau). Ранньостиглий сорт, який має високі хлібопекарські властивості. Стійкій до несприятливого середовища.

Фіделіус (Saatbau). Середньоранній сорт фуражного напрямку.

Скаген Скаген

8000 гривень за тонну. Середньопізній сорт продовольчої пшениці, має дуже високий потенціал продуктивності (100-120 ц/га і більше), середня врожайність 85 ц/га. Відрізняється високим коефіцієнтом кущення та стабільний в отриманні високих врожаїв. Безостий сорт.
Мулан Мулан

8000 гривень за тонну. Адаптований сорт пшениці для всіх регіонів, несприятливих та посушливих умов. Середньорання продовольча пшениця, безоста зі стабільно високою продуктивністю та адаптивністю до умов вирощування. Має високий коефіцієнт кущення. Лідер серед європейських сортів в 2010 році.

Тацітус Тацітус

8000 гривень за тонну. Ранньостиглий сорт озимої пшениці з високою якістю зерна та має хлібопекарські властивості. При інтенсивних технологіях Тацітус формує високі врожаї зерна (80-100 ц/га). Сорт безостий та низькорослий.
Пшениця володіє дійсно сильною стійкістю до важких хвороб. Дуже хороша стійкість до вилягання та проростання насіння в несприятливі роки вирощування.
Фіделіус Фіделіус

8000 гривень за тонну. Середньоранній сорт фуражного напрямку. Високоврожайний (120 ц/га). Сорт безостий та низькорослий.

Емеріно Емеріно

8000 гривень за тонну. Ранній сорт остистої озимої пшениці з високою якістю зерна. При помолі дає високий вихід борошна. Емеріно має високу стійкість до проростання в колосі. Характеризується дуже високою натурою зерна та добрими хлібопекарськими якостями борошна. Придатний для вирощування в регіонах з посушливим кліматом.

Переваги покупки насіння у «Деметра-Агро»

  • Ми уважно стежимо за світовим агроринком та пропонуємо виключно елітний посівний матеріал;
  • Підбираємо і рекомендуємо сорти, які підходять під клімат вашого регіону;
  • Наш посівний матеріал стійкий до несприятливих умов – перевірено на практиці;
  • Всі сорти, які ми пропонуємо, мають високий потенціал врожайності;
  • У нас ви знайдете якісну продукцію за найкращою ціною!

Ви завжди можете замовити насіння озимої пшениці у нас на сайті або зателефонувавши по телефону +38(098) 181-84-87.