Передпосівна обробка насіння є важливою частиною технологічного процесу при вирощуванні агрокультур.

Спеціальна обробка насіннєвого матеріалу дозволяє забезпечити його необхідними речовинами для росту і розвитку рослин, а також захистити від хвороб і шкідників.

ТД «Деметра-Агро» продає найбільш ефективні та дієві препарати, які допоможуть вам захистити насіння та підвищити врожайність ваших посівних площ.

Для передпосівної обробки використовуються мікродобрива та стимулятори росту. Також для захисту насіннєвого матеріалу можуть застосовуватися протруйники, які мають фунгіцидні або інсектицидні властивості.

Всі ці засоби ви можете купити у нас. Причому ми допоможемо вам вибрати агрохімію, яка найбільш потрібна вашому виду рослин.

Продукція, яку ми продаємо

Ми працюємо з провідними виробниками агрохімії в Європі та Україні й пропонуємо тільки найефективніші засоби, які найкращим чином відповідають умовам нашої кліматичної зони.

Ви можете придбати у нас препарати для передпосівної обробки ячменю, пшениці, кукурудзи, сої, ріпаку, буряків та інших сільгоспрослин.

Гумікор. (Гермес). Використовується для передпосівної обробки різних видів. Також може застосовуватися для подальшого підживлення рослин.

PreNoctіn A (Пре Ноктін А). (Biona). Застосовують для бобових. У складі цього препарату живі бактерії Bradyrizobium japonicum та прилипач, який дозволяє обробляти насіння задовго до посіву. Допомагає забезпечити бобові доступним азотом і здешевити їх вирощування.

Аліос (Basf). Передпосівна обробка насіння кукурудзи цією сполукою дозволяє ефективно захищати її від широкого спектра хвороб.

Табу (Avgust). Системний протруйник інсектицидної дії, який захищає від ґрунтових та наземних шкідників. Використовують для обробки насіння кукурудзи, соняшнику, ріпаку, сої, цукрових буряків, бульб картоплі.

Даліла 600 ТН (Terra Vita) Універсальний інсектицидний протруйник, який ефективно бореться з ґрунтовими та наземними шкідниками. Застосовують для кукурудзи, соняшнику, пшениці, ячменю.

Чому вам варто придбати засоби для передпосівної обробки саме у нас

  • Ми знайомі з потребами вітчизняного ринку та пропонуємо препарати, які найбільш необхідні нашим аграріям.
  • Ви можете купити у нас недорого якісну продукцію, застосування якої завжди дає результат.
  • Наші експерти допоможуть вам вибрати препарат, якій найбільш відповідає вашим потребам, з урахуванням особливостей ґрунтів і сорту рослини.
  • Ви можете також придбати у нас іншу необхідну агрохімію, закупити якісний насіннєвий матеріал першої репродукції.

Зробити покупку дуже просто.

Можна скористатися кнопкою «Оформити заявку» або зателефонувати нам за телефоном +38 (098) 181-84-87.