Оплот Тріо Оплот Тріо

570 грн/л. Трикомпонентний стробилуринмісткий системний протруйник з ростостимулюючим ефектом для обробки насіння зернових культур. Забезпечує чудовий захист від комплексу патогенів і імунізацію рослин.

Табу НЕО, КС Табу НЕО, КС

1175 грн/л. Унікальний двокомпонентний інсектицидний протруйник для захисту від ґрунтових і наземних шкідників.

Табу, КС Табу, КС

995 грн/л. Системний протруйник насіння і бульб сільськогосподарських культур від шкідників сходів та ґрунтових шкідників.

Віал Траст, КС Віал Траст, КС

755 грн/л. Двокомпонентний системний фунгіцид для передпосівної обробки насіння зернових культур і сої від комплексу хвороб.

Оплот, КС Оплот, КС

390 грн/л. Комбінований фунгіцидний протруйник із системною дією для захисту зернових культур від комплексу насіннєвої та грунтової інфекції.

Пассад 190 ТН Пассад 190 ТН

635 грн/л. Трьохкомпонентний системний протруйник для передпосівної обробки насіння зернових колосових культур — потрійний захист від хвороб.

Даліла 600, ТН Даліла 600, ТН

860 грн/л. Універсальний інсектицидний протруйник проти комплексу наземних та ґрунтових шкідників.

Протруйники використовуються для передпосівної обробки насіння. Ці препарати допомагають захистити посівний матеріал від грибків та бактерій, а також від комах-шкідників, що мешкають в ґрунті.

ТД «Деметра-Агро» пропонує протруйники насіння від відомих виробників агрохімії. Застосування засобів захисту рослин створить сприятливі умови для активного зростання посівів і отримання високих врожаїв.

У нас ви можете купити протруйники насіння пшениці та інших зернових, протруйники насіння гороху і засоби для протруєння посівного матеріалу інших видів рослин.

Компанії, продукцію яких ми пропонуємо

BASF. Відома німецька компанія, відомий виробник сільгоспхімії.

Avgust. Компанія, що випускає якісні засоби захисту, постійно створює нові препарати.

Terra Vita. Відомий український бренд, який продає посівний матеріал, препарати для протруєння, добрива та іншу агрохімію.

Biona. Також український виробник. Впроваджує біотехнології на агроринку. Випускає біопрепарати для захисту посівів.

Ukravit. Об’єднання декількох українських компаній. Займається виробництвом сільгоспхімії. На даний момент є основним виробником засобів захисту рослин в Україні.

Ми пропонуємо широкий асортимент протруйників всіх видів. Ви маєте можливість придбати фунгіциди для  передпосівної обробки, що дозволяють ефективно боротися з грибковими інфекціями. Або купити інсектициди, які захищають від комах-шкідників.

Склад препарату може бути простий — з однією речовиною, або включати 2-3 компоненти. Також останнім часом для передпосівної обробки використовують захисно-стимулюючі композиції, до складу яких входять мікродобрива та регулятори росту.

Ви можете придбати препарати широкого спектра дії, які підходять для різних культур або вибрати засоби призначені для певних рослин.

Для пшениці, ячменю та інших зернових можете закупити в нас інсектицидний протруйник Табу НЕО, КС (Avgust) і високоефективний фунгіцид Оплот Тріо (Avgust).

Якщо вам потрібні більш універсальні препарати, які застосовуються для різних агрокультур — вам підійде, наприклад, інсектицид Даліла 600, ТН (Terra Vita).

Плюси придбання протруйників у ТД «Деметра-Агро»

  • У вас є можливість купити продукцію кращих виробників агрохімії.
  • Наша ціна на сільгоспхімію — одна з найнижчих в Україні.
  • Ви отримаєте експертну консультацію. Ми розповімо вам про те, який препарат найбільш підійде для вашої агрокультури, про особливості внесення, оптимальні дози, строки використання.
  • В нас ви зможете придбати іншу необхідну агрохімію, а також якісний посівний матеріал.
  • При великих і комплексних закупівлях — знижка, що зробить ціну ще більш привабливою.

Ми знаходимося біля Дніпра, але активно працюємо з усією Україною. Хочете зробити покупку?

Натисніть кнопку «Оформити заявку» або зателефонуйте нам за телефоном +38 (098) 181-84-87